Cwiczenia na nogi

Cwiczenia na nogi

Jedną z rzeczy, będziesz musiał zdecydować, kiedy nurkowania w filmowej jest, gdy masz zamiar strzelać film. Wiele osób do filmowej nowych walkę z tym. Ale nie martw się zbytnio; Ten artykuł da wam kilka szybkich i prostych wskazówek na znalezieniu miejsca, aby wystrzelić film.

Będziesz musiał zrobić kilka badań na danym obszarze. Więc w samochodzie ze swoim scenariuszem w ręku i zobaczyć, czy jest to obszar, w pobliżu, które można używać za darmo. Niektóre miejsca pozwoli Ci strzelać film za darmo lub bez zezwolenia. Małe mom i pop sklepy są doskonałym miejscem, aby rozpocząć.

Jeśli chcesz, aby strzelać w parku lub ustawienie publicznego, może być konieczne, aby uzyskać pozwolenie na to. Można kupić zezwolenie na hali miasto sali, gdzie robicie swój film . Po otrzymaniu zezwolenia, trzeba wiedzieć, jak długo masz zamiar być tam, w ten sposób miasto może mieć miejsce zablokowany dla Ciebie. Miasto lub miasto będzie tylko zablokować obszar o długości czasu zarejestrowania się przez. Więc dobrze wykorzystać swój czas.

Strzelanie film w miejscowej jadłodajni czy kawiarni jest dobrym pomysłem. Jednakże, trzeba mówić do właścicieli i uzyskać ich zgodę przed rozpoczęciem. Można nawet trzeba uzyskać zezwolenie. Nie zapominaj, że jesteś przerywania ich sprawa, więc upewnij się ponad uprzejmi w procesie porządku? Nikt nie chce się wokół snobistyczne filmowca.

W niektórych miejscach można strzelać po godzinach może być biblioteki lub szkoły. Ale to na pewno potrzebują pozwolenia, aby strzelać w tych miejscach.

Kręcenie filmów może być dużo zabawy. Nie daj się powiesił na którym strzelać filmu: To powinno być najmniejszym z twoich zmartwień. Wystarczy wybrać miejsce i dostać się do pracy.

Artykuł napisany przez: