Gotowanie przed i po silowni

Gotowanie przed i po silowni

Ciii .. nie mów nikomu. Ale kto wiedział, że te smaczne małe kulki może rzeczywiście pomóc w budynku mięśni schematu żywienia? Pistacje zawiera aminokwas L-arginina, która utrzymuje swoje tętnice elastyczne i ostatecznie zwiększa przepływ krwi do mięśni, które napraw pomocnicy poprawa. Jedz je między posiłkami nie tylko pod kątem ich wpływu NO przypominającej, ale również dlatego, że są pełne błonnika, który pomaga w zachowaniu pełnej.

4. Soczewica

W przypadku jakichkolwiek wegan tam próbuje się oszukany, masz szczęście! Soczewica są pakowane z mnóstwem zdrowych dobrych rzeczy. Są bogate w białko i błonnik. Mają wytwarzania energii węglowodanów i są one o niskiej zawartości tłuszczu i cukru. Na szczycie tego wszystkiego, że są one znane także pomóc zwiększyć produkcję NO w organizmie. Myślę, że można nazwać te rzeczy "magiczne ziarna".

5. Tuńczyk

Co dobre rzeczy nie zostało już powiedziane o jedzeniu tuńczyka? To bardzo wysoką zawartość białka. Jest to o niskiej zawartości tłuszczu. Tłuszcz zawiera ono jest "dobry rodzaj". I można go kupić z rynku na relatywnie tanie. Czekać...

Jest więcej!

Tuńczyk może także pomóc ciału zwiększa produkcję tlenku azotu jej. Tuńczyk jest świetny jako dodatek do wszystkich swoich "dużych posiłków" (czyli śniadanie, obiad lub kolacja), ale także służy jako wielki przekąski pomiędzy nimi.

Więc następnym razem jesteś w supermarkecie, aby iść do tych tlenków azotu żywności pobudzenia. Nie pomylić z nich (chyba, że jesteś uczulony oczywiście. W takim przypadku uciekać od nich!). Istnieje mnóstwo różnych receptur online do przygotowania tych potraw. Wykorzystać je w głównych posiłków oraz przekąsek dla dodatkowej korzyści dla treningu i ostatecznie swoje ciała.

Artykuł napisany przez: