Cwiczenia na posladki

Cwiczenia na posladki

Jeśli dopiero zaczynasz tworzyć swój film fabularny może masz wiele pytań. Twórcy mają tendencję do zbliżania wytwarzania folii na wiele różnych sposobów. Niektóre z nich użyć skryptu lub książkę, podczas gdy inni mogą po prostu pójść z pomysłem off górnej części głowy. Pytanie może wymyślić odnośnie ile przeciętna długość filmu funkcja powinna być. Lepszym pytaniem jest, jak potrzebne jest wiele stron skryptu zrobić swój film Długość że chcesz go mieć.

Nie ma dokładnej odpowiedzi, jak długo Twój film powinien być. Możesz mieć bardzo krótki scenariusz może 5 - 10 stron. Z drugiej strony skrypt może być 100 stron. Wtedy twój pełnometrażowy film będzie się zmieniać w zależności od zmian dokonanych w trakcie samego procesu filmowego.

Aby pomóc określić długość filmu fabularnego można użyć średnią branży: 30 sekund nagrania na stronie skryptu. Należy pamiętać, że jest szorstka przypuszczenie, uznając, że długie rozbudowane wypowiedziane linie potrwa dłużej tego robić krótsze lub mniej mówione linie. To jest coś, aby pamiętać, jeśli chcesz, aby długość filmu za szczególny czas, gdy zakończone.

Jeśli wprowadzono żadnych filmów, zanim będzie już wiesz, że nie ma wiele do zrobienia edycji. Zmiana układu z pewnością może zmienić ramy czasowe filmu. Podczas fotografowania 60 minut materiału może rzeczywiście skończyć się bliżej 30 - 40 minut filmu fabularnego.

Największym problemem większości filmowców twarz z ich scrips jest upewnienie się, że mają wystarczająco szczegółowe, aby stworzyć wystarczająco dużo materiału. To trwa około 30 stron scenariusza dokonać produkcję 15 minut. A potem, jeśli edytować pewne obszary trzeba będzie wydłużyć swój skrypt, aby spełnić swój cel z filmu 15 minut.

Kiedy masz zespół pisarzy, lub nawet tylko jeden, zadanie edycji skryptu jest znacznie łatwiejsze. Twoim zadaniem jako filmowca obejmowałyby przeczytaniu scenariusza nad i robiąc notatki na ten temat, które pomogą pisarze, aby rozwinąć historię w obszarach, które chcesz poznać więcej szczegółów lub informacji.

Jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców, który ma twórczy talent rozwija się skrypt as you go to rzeczywista długość scenariusza nie jest aż tak ważne. Oczywiście sporo filmowcy miały krótki skrypt i uczynił go do obszernego filmu fabularnego. Doświadczenie zdecydowanie pomaga filmowcem dostosować skrypt i dłużej już to robić, tym łatwiej jest, aby ucieleśnić skryptu. Głównym składnikiem powodzenia jest posiadanie dobry scenariusz na początku, że jest twórczy i ma mnóstwo szczegółów. To może pomóc uzyskać zrozumienie, jak długo funkcja pełnometrażowy film będzie i uczynić cały proces tworzenia bardziej przyjemna.

Artykuł napisany przez: