Witaminy w diecie kulturysty

Witaminy w diecie kulturysty

Fakt 3: Jajka są pełne witamin i minerałów.

Jak kobiety wiedzą od lat, jaja promować silne, zdrowe włosy i paznokcie. To, czego nie zdawałem sobie sprawy, że jaja są niemal doskonałe jedzenie.

Są one doskonałym źródłem witaminy A, B kompleks, D, E. jaj zawiera również wiele jod, cynk, selen, wapń, żelazo, kwasu foliowego i przeciwutleniacze.

W rzeczywistości, jajka zawierają wszystkie niezbędne witaminy i minerały z wyjątkiem witaminy C. Farm świeżych jaj zawierają również EPA i DHA, mózg zwiększających niezbędne tłuszcze, które działają jako pożywienie w sobie.

Fakt 4: Jajka przyczynia się do dobrego samopoczucia całego ciała.

Witaminy i tłuszcze nienasycone w jajach przyczynić się do zdrowia serca, które jest przyjemnie ironiczny biorąc pod uwagę złe jaja reputacji miały miejsce w przeszłości.

Ale jaja skorzystają nasze ciało na wiele sposobów. Badania związane całych jaj do poprawy zdrowia oczu, rozwoju mózgu, zdolność uzdrawiania, tarczycy i funkcji nerwów i kontroli wagi.

Jedno z badań wykazało, że ludzie, którzy jedli jaja na śniadanie stracił dwa razy tyle wagi tych, którzy się obwarzanek ich pierwszy posiłek dnia.

Witaminy w diecie kulturysty

Fakt 5: Jajka zawierają cholinę cud odżywczego.

Cholina jest ważnym składnikiem odżywczym, że większość ludzi nie mam dość. To dlatego, że bogatym źródłem choliny są rzadkie. Na szczęście, całe jaja są dobrym, wygodnym źródłem choliny.

Dlaczego tak ważne jest, cholina? To pomaga regulować nasze mózgi, układy nerwowy i funkcje układu sercowo-naczyniowego. Dwa jaja dostarczają połowę naszego zalecanej dziennej ilości choliny.

To dobra wiadomość dla większości z nas, ponieważ badania wykazały, że 90% Amerykanów są cholina niedoborem.

Ważne jest, aby pamiętać, że całość, naturalne jajka są zdrowsze niż którykolwiek nalewania płynnych jaj lub sproszkowanych jaj.

Ponadto, nie sabotować liczne korzyści zdrowotne jaj służąc je z tłustym boczkiem i kiełbasą. Kilka jajka z plasterkiem tosty całego ziarna i kawałek owocu dostanie swój dzień rozpoczął rację.

Znajdź najlepszą maszynę do wiosłowania [http://www.rowingmachinereview.net] dla ciebie w RowingMachineReview.net gdzie można znaleźć opinie i oceny na wszystkich wiodących wiosłowych marek i modeli maszyn oraz Kettler maszynie do wiosłowania [http: //www.rowingmachinereview .net / kategoria / KETTLER-wiosłowe-maszyn /] ProRower, Concept2, Phoenix, wytrzymałość, trwałość i więcej.

Pobierz bezpłatny raport "Rowing pralce Buying Guide i główna Porady ćwiczenia" pełen porad i wskazówek, w jaki sposób kupić najlepsze wioślarz do swoich potrzeb.

Artykuł napisany przez: