Co jesc po treningu

Co jesc po treningu

5 Pokarmy, które przyczynią się do zwiększenia tlenku azotu

Czy starasz się uzyskać ten dodatkowy "pompa" w siłowni z tlenku azotu? Nie jesteś sam. Tlenek azotu (NO) suplementy zostały znika z półek sklepów żywieniowych w całym kraju i nie bez powodu. Dają wyniki! Ale chcesz znaleźć bardziej naturalnych sposobów, aby zwiększyć poziom "nie" lub nawet tylko znaleźć sposoby, aby naturalnie "uzupełnienie" dodatek tlenku azotowego jesteś już zabierasz? "Top 5 listy" Utworzyłem poniżej przedstawia naturalnych produktów spożywczych, które zawierają elementy tlenku pobudzanie azotowego.

1. Watermelon

Prawdopodobnie moja ulubiona potrawa z 5 tutaj wymienione. Arbuz jest słodkie, soczyste, i pomaga budować mięśnie?!? Absolutnie, arbuz zawiera aminokwas L-cytruliny, który ostatecznym zwiększa poziom NO. Uwielbiam jeść plastry arbuza na obiad kilka godzin przed moim wieczornym treningu. Spróbuj trzymać kilka sztuk w sokowirówkę dla dostawy przez cały dzień soku arbuza. Jest to sposób ruszt do uwodnienia i uzupełnienie produkcji tlenku azotu w organizmie.

2 jajka

Czy przestał jeść żółtka wszyscy razem, bo widać w telewizji każdy to robi? No nie podążają za stadem na jednym. Tak, żółtko jest bogate w cholesterol, ale żółtko rzeczywiście zawiera więcej składników odżywczych pobudzanie tlenek azotu wówczas białka jaja. Należy pozostawić na 1-2 kawałków żółtka. Na przykład, jeśli robisz omlet 6 jaj, należy rzucić w ciągu 1-2 całych jaj (z żółtkiem) i sprawiają, że reszta białka. To daje niezbędną tłuszczu trzeba i da ci dodanej azotowe składniki odżywcze tlenku pobudzenia.

3. Pistacje

Sklep spożywczy zawsze mają stosy pistacji niosek się w pobliżu sekcji produktów. Jako małe dziecko zawsze będę porwać małą garść i jeść je (niewinnie bez płacenia, Przysięgam, że nie wiedziałem, co robię!), Podczas gdy moja mama poszła na zakupy.
Artykuł napisany przez: